Powered by Smartsupp

THCP Vapes

THCP vapes

THCP vapes, též vape pens (česky vaporizační pera), jsou malá přenosná zařízení podobná e-cigaretám, jež zahřívají extrakty z kanabinoidů a přetváří je na páru, kterou lze vapovat. Vape pen se skládá z vestavěné spirálky a baterie s cartridgí, která obsahuje THCP destilát, případně i destiláty z jiných kanabinoidů (CBD, HHC), terpeny, a někdy také aromata.

THCP (tetrahydrokanabiphorol) je vzácný kanabinoid, který byl nalezen v roce 2019. Vypadá to, že s kanabinoidem HHC-P se řadí mezi sloučeniny s nejsilnějšími účinky, které byly doposud objeveny. 

Vapes na liquidy se prodávají ve 2 variantách:

  • „Jednorázovky“ – nelze po vypotřebování doplnit, mohou být i dobíjecí, jako je např. Canntropy vape pens, Eighty8 vape pens a CanaPuff vape pens, nebo bez možnosti dobíjení, jako je např. Hi on Nature THCP vape pen.

  • Vaporizéry pro více použití – mají buď vyměnitelnou cartridge, nebo znovuplnitelnou kartuši.

„Jednorázovky“ jsou ihned připraveny k použití, stačí jen rozbalit a začít vapovat. Jejich další nezanedbatelným plusem je, že nevyžadují žádnou údržbu ani čištění. Proto jsou populární nejen mezi začátečníky, ale také mezi pokročilejšími vapery. Vejdou se do kapsy, a jsou tak ideální i na cesty.

Mrkněte na naši nabídku THCP vapes a vyzkoušejte např. dobíjecí jednorázovky od české značky Canntropy o objemu 1 ml s obsahem 5 % THCP a 90 % CBD, které nabízíme v oblíbených terpenových příchutích:

  • Super Lemon Haze 
  • Blue Dream 
  • Zkittles
  • OG Kush

V nabídce máme rovněž THCP vape pens o objemu 0,5 ml, nebo 2 ml, s koncentrací kanabinoidů 10 % THCP a 89 % HHC od další české značky Eighty8. Můžete si vybrat z několika příchutí, jako je Watermelon, Mixed Berry, Dragon Fruit a Cherry.

Lze také objednat CanaPuff dobíjecí jednorázovky, které obsahují 79 % THCP

U nás zakoupíte i jedinečné americké „stylovky“ Hi on Nature THCP vape pens, v nichž je obsah THCP 10 %, a to v báječných příchutích Northern Lights, Green Crush a Strawberry Haze.

Co je THCP a jaké má účinky?

Tetrahydrokanabiphorol je v konopí zastoupen v menší míře, tvoří méně než 1 % chemického obsahu rostliny. Proto se vyrábí laboratorně přeměnou jiných přirozeně získaných kanabinoidů (CBD).

Oproti tetrahydrokanabinolu (THC), který má 5uhlíkový postranní řetězec, má THCP 7uhlíkový ocas. Právě díky prodlouženému řetězci se ukazuje, že se THCP efektivněji váže na receptor CB1 v endokanabinoidním systému.

Vypadá to, že THCP navozuje intenzivní pocit relaxace a možné zvýšení energie. I když jsou výzkumy týkající se THCP teprve v počátcích, mohla by se tato látka ukázat jako nápomocná při zklidnění bolesti a zánětů, úzkosti a pomoci v boji proti špatnému spánku.

Další informace o THCP a dalších kanabinoidech můžete získat na našem blogu nebo na YouTube kanálu.

Máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte se nám ozvat