Powered by Smartsupp

THCP Květy

THCP květy

THCP květy jsou květy (palice) technického konopí s vyšším obsahem CBD a zákonem povoleným limitem THC, napuštěné THCP destilátem. Technické konopí pochází z osiva odrůd uvedených ve Společném katalogu odrůd druhů zemědělských rostlin. Kanabinoidy THCP a HHC-P vykazují podobné rysy, oba se ukazují jako látky s nejsilnějšími účinky.

U nás seženete THCP květy, jež splňují přísné normy kvality výroby a bezpečnosti. Produkty podléhají testování v laboratoři a neobsahují žádné nežádoucí látky, jako jsou těžké kovy, pesticidy či rozpouštědla.

Vyberte si z naší nabídky THCP květů a objednejte například květy technického konopí od české značky Canntropy, které máme v různých koncentracích THCP, velikostech balení 1–⁠100 g a populárních terpenových příchutích jako:

  • THCP květ Fruity Pebbles, 5 % THCP
  • THCP květ Forbidden Fruit, 10 % THCP
  • THCP květ Ice Cream Cake, 15 % THCP
  • THCP květ Grape Ape, 20 % THCP

U nás pořídíte také CanaPuff THCP palice s vyšším obsahem kanabinoidu THCP, a to 50 %

Co je THCP a jaké má účinky?

Tetrahydrokanabiphorol (THCP) byl objeven v roce 2019. Ačkoli se tento vzácný kanabinoid nachází v rostlině konopí, jeho zastoupení tvoří méně než 0,1 % všech kanabinoidů. Jeho extrakce a izolace je tedy velmi složitá a finančně náročná, vzniká proto v laboratoři transformací jiných přirozeně získaných kanabinoidů, především CBD.

THCP má delší uhlíkový řetězec než tetrahydrokanabinol (THC). Díky tomuto 7uhlíkovému ocasu vyniká svou aktivitou na receptoru CB1 v endokanabinoidním systému.

Účinky se mohou u jednotlivých uživatelů znatelně lišit, pravděpodobně THCP navozuje silný pocit relaxace a možné zvýšení energie. I když jsou výzkumy ohledně tohoto kanabinoidu zatím na počátku, mohlo by THC-P být užitečné při zmírnění chronické bolesti a zánětů, problémech se spánkem a duševních potížích, jako je úzkost.

Podrobnější informace o THCP najdete na našem blogu a YouTube kanále.

Potřebujete-li poradit, neváhejte se ozvat