Powered by Smartsupp

THCP Destiláty

THCP destiláty

THCP destiláty jsou vysoce koncentrované formy konopného extraktu, které se vyrábějí z průmyslového konopí. Destiláty v čisté podobě jsou určeny k dalšímu zpracování, plnění vape cartridgí a pro metodu dabbing. Kanabinoidy THCP a HHC-P mají  podobné vlastnosti, oba se jeví jako sloučeniny s nejsilnějšími účinky

Konopné extrakty s vysokým obsahem kanabinoidů doporučujeme pro zkušené uživatele.

V našem e-shopu najdete kvalitní THCP destiláty. Při výrobě a skladování se dodržují přísná kritéria, aby byla zachována jejich bezpečnost a veškerý obsah cenných látek. Produkty podléhají testování v laboratořích a splňují zákonem dané normy.

Prohlédněte si nabídku THCP destilátů, ve které najdete vysoce koncentrovaný 90% THCP destilát a 70% THCP destilát, a to v množství 1–⁠100 g. Lze si vybrat z různých strainů konopí, u výrobků máme ke stažení nabídku příchutí.

Co je THCP a jaké má účinky?

THCP (tetrahydrokanabiphorol) je vzácný kanabinoid, na který upozornili italští vědci v roce 2019. THCP má o 2 uhlíky delší alkylový řetězec než tetrahydrokanabinol (THC). Tato vlastnost THCP zvyšuje jeho vazebnou afinitu k receptorům CB1 v endokanabinoidním systému. Účinnost THC-P na receptoru CB1 je pravděpodobně až 33× vyšší.

Tetrahydrokanabiphorol se sice vyskytuje v rostlině konopí, ale ve stopovém množství, obvykle tvoří méně než 1 % chemického složení rostliny. Jeho izolace a extrakce je nákladná, proto se získává přeměnou jiných přirozeně extrahovaných kanabinoidů (CBD) v laboratoři.

Z dosavadních informací vyplývá, že THCP vyvolává silné pocity zklidnění a euforie, ačkoli se účinky mohou u uživatelů výrazně lišit. Výzkumy THCP jsou teprve v plenkách, i přesto se zdá, že by tento kanabinoid mohl pomoci při zvládání chronické bolesti a zánětů, úzkosti a potížích se spánkem.

Další informace o THCP získáte také na našem blogu a YouTube kanálu.

Potřebujete poradit? Ozvěte se nám.