Powered by Smartsupp

THCP Cartridge

THCP cartridge

THC-P cartridge jsou náplně do vapes (vaporizačních per) obsahující liquid s kanabinoidem THCP. Tekutinu tvoří destilát THCP, eventuálně další destiláty z kanabinoidů (CBD, HHC), terpeny a aromata, někdy obsahují také propylenglykol (PG), glycerin (VG) a polyethylenglykol (PEG). Kanabinoid THC-P získává na popularitě, neboť z dosud známých kanabinoidů nabízí nejsilnější účinky. Podobné vlastnosti vykazuje i HHC-P.

Námi nabízené cartridge jsou kompatibilní s běžnou vape baterií se závitem 510. K použití stačí našroubovat vape cartridge přímo na baterii nebo na magnetický konektor.

Mrkněte na náš sortiment THCP cartridgí a objednejte si novou náplň od značky Canntropy. Canntropy THCP cartridge o objemu 1 ml pořídíte v koncentraci kanabinoidů 5 % THCP a 90 % CBD v ověřených terpenových příchutích:

  • THCP Cartridge Zkittles 
  • THCP Cartridge Super Lemon Haze
  • THCP Cartridge OG Kush
  • THCP Cartridge Blue Dream

U nás seženete i cartridge od značky Eighty8, které kombinují kanabinoidy v koncentraci 89 % HHC a 10 % THCP v příchutích, jako je například Amnesia Haze a Cactus. 

Co je THCP a jaké má účinky?

Na THCP neboli tetrahydrokanabiphorol narazili italští vědci v roce 2019. V rostlině konopí se sice nachází, ale tvoří méně než 0,1 % všech kanabinoidů. Jeho extrakce a izolace je složitá a velmi nákladná. Z tohoto důvodu vzniká laboratorní cestou, a to proměnou jiných přirozeně extrahovaných kanabinoidů, jako je CBD, se zapojením složitých chemických postupů.

THCP vyniká svým prodlouženým uhlíkovým řetězcem, konkrétně má o 2 uhlíky více než delta-9-THC. Právě 7uhlíkový ocas vede k 33x větší aktivitě na receptoru CB1 v endokanabinoidním systému v organismu.

THC-P vyvolává výrazný pocit relaxace a možný nárůst energie, ačkoli se účinky mohou u jednotlivých uživatelů značně lišit. I přestože jsou výzkumy týkající se tohoto vzácného kanabinoidu teprve na začátku, zdá se, že by THCP mohlo být prospěšné při utišení příznaků bolesti a zánětů a potížích se spánkem

Na našem blogu a YouTube kanálu objevíte další užitečné informace o THCP, včetně recenzí produktů.

Máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit? Ozvěte se nám.