Powered by Smartsupp

HHC-O vape pen

HHC-O vape pen

HHC-O vapes neboli HHC-O vape pens (vaporizační pera) jsou zařízení určená k vaporizaci. Obsahují cartridgi s liquidem, ve které je kanabinoid HHC-O

HHC-O vape pen zahřívá tekutinu, která se následně přemění na páru určenou k vapování. Baterie svou energií pohání cartridge, jež má zabudované žhavicí tělísko. Vape peny jsou oblíbené hlavně mezi začátečníky, protože není potřeba žádná instalace a zařízení je možné začít ihned používat.

Na trhu jsou dostupné dva typy vaporizérů pro liquidy. Jednorázová zařízení, které nelze po vypotřebování doplnit a zpravidla vydrží pár set potahů, a zařízení na více použití s vyměnitelnou nebo znovuplnitelnou cartridgí.

HHC-O cartridge obsahují liquid, který může tvořit několik složek:

  • Koncentrát HHC-O destilátu 
  • Terpeny a přírodní aromata – terpeny ovlivňují příchutě HHC-O liquidů
  • Propylenglykol (PG) se používá jako potravinářská přísada, kapalina bez barvy a zápachu s nepatrně nasládlou chutí
  • Glycerin (VG)  se získává z přírodních rostlinných olejů, je hustší než PG s výraznější sladkou chutí, vytváří hodně páry, ale může to být na úkor příchutě liquidu
  • Polyethylen glykol (PEG) je organická kapalina bez barvy a zápachu, používá se k výrobě alternativních liquidů určených alergikům, dobře přenáší chuť, ale tvoří méně páry

Látky PG/VG/PEG se míchají v různém poměru, kdy se jejich poměr míchání odvíjí od preferencích chuti a metodě vapování. Každá z těchto látek má jiný vliv na zážitek z páry. 

Derivát HHC-O je kanabinoid vytvořený v laboratoři, v přírodě se nevyskytytuje. HHC-O vzniká tak, že se ke kanabinoidu HHC přidá chemická sloučenina acetát, z tohoto důvodu je v názvu „očko“, což znamená silnější formu HHC.

V našem sortimentu seženete pouze kvalitní a bezpečné HHC-O produkty, které podléhají přísnému testování a neobsahují žádné nebezpečné ani nežádoucí látky

Prohlédněte si nabídku HHC-O vape pens, vybrat si můžete z několika terpenových profilů, např. od značky Canntropy. Tato jednorázová zařízení obsahují cartridgi s liquidem, kterou tvoří několik kanabinoidů v různém poměru, jako HHC, HHC-O, HHC-P, CBD, CBG a CBN. U těchto produktů se může objevit tzv. entourage effect.

Pokud potřebujete poradit nebo máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat. Užitečné informace si můžete přečíst také v tomto článku.