Powered by Smartsupp

HHC-O květy

HHC-O květy

HHC-O květy jsou květy (palice) technického konopí s vyšším obsahem kanabidiolu (CBD) a zákonem povoleným limitem THC, napuštěné HHC-O destilátem

HHC-O se liší od HHC „óčkem“ na konci. „O“ znamená, že jde o novou verzi kanabinoidu HHC, která prošla chemickou úpravou. Jedná se tedy o uměle vyrobený kanabinoid, který v přírodě nenajdete. HHC-O vzniká aplikací acetátu na HHC. Tato úprava zesiluje efekt HHC a výsledkem je HHC-O, silnější forma HHC.

Účinky HHC-O na lidské tělo se výrazně liší v závislosti na dávce a také na dalších látkách, s nimiž se kombinuje, jako jsou například terpeny. Uživatelé popisují, že HHC-O navozuje pocit uvolnění, pomáhá relaxovat a odpočinout si, může přispět ke zmírnění bolesti a stresu a vyvolat euforii.

Naše HHC-O květy splňují přísné normy kvality výroby a bezpečnosti. Produkty podléhají testování v laboratořích a vlastní certifikaci. Certifikované produkty neobsahují žádné nebezpečné a nežádoucí látky (těžké kovy, pesticidy ani rozpouštědla).

V našem sortimentu můžete objednat HHC-O květy v různých koncentracích např. Květy Sample set obsahující 8 odrůd (Wedding Cake 10%, Jack Herer 20%, Sour Diesel 30%, Gorilla Glue 40%, Sunset Sherbet 50%, Purple Punch 60%, Super Silver Haze 70% a Trainwreck 80%), květy HHC-O od Canntropy a květy kombinující HHC, HHC-O a HHC-P od Cannastry.

Máte-li na nás otázky, neváhejte se nám ozvat. Další informace si můžete přečíst také v článku: Srovnání kanabinoidů HHC, HHC-O a HHC-P.