Powered by Smartsupp

HHC-O hash

HHC-O hash

Hašiš je konopný koncentrát s obsahem kanabinoidu HHC-O, který se vyrábí z pryskyřice (trichomy), jež se nachází na samičích květech konopí. HHC-O hash vzniká z technického konopí, kdy se pryskyřice extrahuje za použití některé z extrakčních metod. Následně se trichomy pod tlakem a někdy i za působení tepla stlačí do různě velkých kvádrů nebo válečků.

Vedle kanabinoidů obvykle hash obsahuje menší množství rostlinného materiálu a spoustu terpenů, které mu dodávají charakteristickou vůni a chuť. Podobně jako různé odrůdy konopí se liší v barvě, vůni a síle. Barva může být černá, hnědá nebo krémová. Konzistence je od tvrdé až po měkkou, drolivou nebo mazlavou. 

HHC-O se vyrábí synteticky, v rostlině konopí se nenachází. Ke kanabinoidu HHC se přidá chemická sloučenina zvaná acetanhydrid (acetát). Tato chemická úprava zvyšuje účinky HHC a výsledkem je HHC-O, silnější forma HHC. 

Účinek HHC-O na lidský organismus se odlišují podle dávky a kombinace s dalšími látkami, jako jsou například terpeny. Podle zkušeností uživatelů HHC-O může přispět k uvolnění a napomoci k relaxaci a odpočinku, k utišení bolesti a ke snížení stresu a může navodit pocit euforie. 

U nás máte jistotu produktů, které jsou v souladu s přísnými standardy kvality výroby a bezpečnosti. Každý produkt se testuje v laboratořích. Naše výrobky jsou bezpečné a neobsahují žádné nebezpečné a nežádoucí látky. Vše podléhá zákonem stanoveným normám.

V našem sortimentu najdete vysoce kvalitní HHC-O hašiše jako např. HHC-O Hash 50% s THC méně než 0,1%, HHC-O Hash 40%, HHC-O Hash 30%, HHC Blend Hash s obsahem HHC 20 %, HHC-P 2 %, HHC-O 5 % a HHC-O Hash Sample set obsahující 3× hašiš o koncentraci 30–50 %.

Potřebujete poradit? Ozvěte se nám. 

Žádná položka