Powered by Smartsupp

HHC-O produkty

HHC-O produkty

Kanabinoid HHC-O se získává pomocí speciálního výrobního procesu z průmyslové rostliny konopí. Jedná se o novou verzi kanabinoidu HHC, který prošel chemickou úpravou, proto „óčko“ na konci. Tento proces úpravy zvyšuje účinky HHC. HHC-O je tak novou a silnější variantou tohoto kanabinoidu. 

U nás můžete vybírat z několika HHC-O produktů –⁠ HHC-O vape pens, cartridge, květy, extrakty a koncentráty či HHC-O hash.

HHC-O je čistě uměle vytvořený kanabinoid, který v přírodě jen marně budete hledat. K původnímu kanabinoidu HHC se přidá chemická sloučenina – acetanhydrid (acetát). Efekt HHC-O na lidský organismus ovlivňuje dávkování, typ produktu a rovněž synergické působení s dalšími látkami (např. terpeny). Dávkování je vždy individuální záležitostí.

Podle zkušeností uživatelů pomáhá HHC-O s navozením pocitu relaxace a uvolnění, s utišením bolesti a může zmírnit stres a vyvolat pocit euforie.

Všechny naše HHC-O produkty splňují přísné normy výroby, kvality a skladování. Nabízíme pouze bezpečné výrobky, které jsou laboratorně testovány. Produkty jsou legální a podléhají zákonem stanoveným předpisům.

Prohlédněte si naše HHC-O produkty. Ať už sháníte jednorázový HHC-O vape pen, novou naplněnou cartridge, nebo HHC-O destilát, v našem sortimentu najdete široký výběr kvalitních produktů. 

Máte-li otázky, neváhejte nás kontaktovat. Praktické informace si můžete přečíst také v tomto článku.