Powered by Smartsupp

HHC liquidy

HHC liquidy

HHC liquidy jsou tekutiny s kanabinoidem HHC, slouží jako náplň do vaporizérů.

HHC je zkratka pro hexahydrokanabinol. Jedná se o syntetický kanabinoid, který se vyrábí hydrogenací  z jiných kanabinoidů (nejčastěji CBD) v laboratoři. HHC je minoritní kanabinoid –⁠ vyskytuje se přirozeně v rostlině konopí, ale v příliš malém množství, než aby se jeho extrakce vyplatila.

HHC tekutiny mohou obsahovat několik složek, mezi něž patří:

  • Koncentrát HHC destilátu – nejprve se extrahuje CBD z konopí, poté se přemění na HHC destilát
  • Terpeny a přírodní aromata
  • Propylenglykol (PG) – používá se jako potravinářská přísada; kapalina bez barvy a zápachu s jemně nasládlou chutí
  • Glycerin (VG) – získává se z přírodních rostlinných olejů, je hustší než PG s výraznější sladkou chutí, vytváří více páry, ale není to dobrý přenašeč chuti
  • Polyethylen glykol (PEG) – organická kapalina bez barvy a zápachu, používá se k výrobě alternativních liquidů určené alergikům, dobře přenáší chuť, tvoří méně páry

Díky terpenům přirozeně obsažených v kanabinoidech mají HHC tekutiny různé příchutě a aromata, jako je borůvkové aroma či nádech pomeranče a ananasu. 

K vapování HHC tekutiny potřebujete vaporizér, který má znovuplnitelnou cartridge. Například HHC vape pens (vaporizační pera), které se podobají elektronickým cigaretám a jsou poháněné vestavěnou spirálkou a baterií s cartridgí obsahující HHC liquid. 

Lze také pořídit jednorázové vaporizéry na liquidy (po vypotřebování nelze doplnit) nebo s cartridgí, do níž se liquid opětovně doplňuje, popřípadě zařízení na více použití s vyměnitelnou cartridgí.

Všechny naše produkty splňují přísné normy kvality výroby a bezpečnosti. Nabízíme certifikované výrobky, které podléhají testování v laboratořích, jsou bezpečné a neobsahují žádné nebezpečné a nežádoucí látky (těžké kovy, pesticidy ani rozpouštědla). 

Prohlédněte si naši nabídku HHC liquidů, kde najdete např. CanaPuff HHC Liquid Sour Mango a CanaPuff HHC Liquid Marionberry Kush.

Máte-li dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Další informace si můžete přečíst v článku: Potenciální účinky, přínosy a rizika HHC.