Powered by Smartsupp

HHC destiláty

HHC destiláty

HHC destilát je produkt z rostliny konopí. Jedná se o vysoce koncentrovanou formu konopného extraktu z technického konopí s vysokým obsahem kanabinoidu HHC. Čistý destilát je určený pro další zpracování, plnění vape cartridgí a dabbing.

Destilát HHC se skládá ze 2 různých molekul: 9R HHC a 9S HHC. 9R HHC aktivně interaguje s endokanabinoidními receptory CB1. Naproti tomu molekula 9S HHC se kvůli jemným změnám v molekulární struktuře neváže tak dobře, proto se označuje spíše za neaktivní složku. Pokud je převaha 9R HHC, znamená to, že produkt bude účinnější. V praxi se často používá poměr 1:1, popřípadě převažuje 9R HHC.

Konopné extrakty s vysokou koncentrací kanabinoidů se hodí pro zkušené uživatele.

HHC, též hexahydrokanabinol, je v rostlině konopí přítomen jen ve velmi malém množství. Zpravidla se proto syntetizuje z extrahovaného CBD (kanabidiol) ve složitém, několikastupňovém procesu, a proto se mu říká: „polosyntetický“ kanabinoid. HHC je tedy hydrogenovaný derivát kanabidiolu.

Účinek HHC je v zásadě velmi podobný u všech produktů HHC. Nástup, délka trvání účinků a intenzita se odvíjí od toho, zda užíváte HHC vapes, HHC hash nebo HHC gummies. Efekt čistého HHC destilátu se od ostatních HHC produktů může odlišovat, neboť destiláty neobsahují další kanabinoidy ani terpeny, jako je tomu v případě HHC květů nebo vapes.

U nás nabízíme pouze legální bezpečné a certifikované produkty. Abychom zajistili kvalitu a čistotu našeho HHC destilátu, jsou tyto produkty laboratorně testovány. Důkladný destilační proces zajišťuje, že v něm nezůstávají žádné zbytky ani nečistoty z vosků či těžkých kovů. 

Prozkoumejte sortiment HHC destilátů, kde najdete např. HHC 99% destilát, HHC-O 99% destilát či HHC-P 99% destilát bez obsahu THC.

V případě jakýchkoliv otázek nás kontaktujte. Praktické informace naleznete také v článku: Srovnání kanabinoidů HHC, HHC-O a HHC-P.