Powered by Smartsupp

HHC produkty

Hexahydrokanabinol neboli HHC je jedním z několika známých kanabinoidů nacházejících se v konopí, který má schopnost ovlivňovat naše vnímání (vedle CBN, THC či THCV). V samotné rostlině se ale vyskytuje ve velmi malém množství. Jeho extrakce z rostliny by byla velmi nákladná, a proto se vyrábí synteticky.

K laboratorní výrobě HHC slouží kanabidiol (CBD) získaný z konopí. Ač HHC spatřil světlo světa (či lépe zářivku laboratoře) již v roce 1944, velkou pozornost na sebe strhává až v posledních letech. Zřejmě i proto, že se účinky HHC často srovnávají s příbuzným kanabinoidem THC, jehož prodej zakazuje zákon.

Působení obou těchto látek vykazuje významné podobnosti. Dle dostupných zdrojů HHC v nižších dávkách navozuje jemnou euforii, může mít ale také relaxační a sedativní efekt. Obecně jsou účinky HHC mírnější a jemnější a mohou kromě přívalu energie zahrnovat zlepšení nálady, rozšířené smyslové vnímání (či jeho posílení), zmírnění nevolnosti i zvýšení chuti k jídlu.

Ověřených informací o působení HHC na náš organismus je však prozatím velmi málo, i proto je třeba být k nim obezřetný. Zajímá-li vás, jaké má HHC účinky a jak přesně funguje, čtěte zde.

V naší nabídce HHC produktů najdete jednorázová vaporizační pera (HHC vape), HHC kapky a oleje, ale také HHC sladkosti ve formě gumových medvídků a bonbónů, HHC extrakty a koncentráty i květy obohacené o HHC (k zakoupení v našem sesterském obchodě Buds for Buddies).