Powered by Smartsupp

THCP Gummies a bonbóny

THCP gummies a bonbóny

THCP gummis jsou sladké žvýkací bonbóny napuštěné destilátem obsahujícím kanabinoid THCP. Tetrahydrokanabiphorol neboli THCP je vzácný kanabinoid, který díky svému delšímu postrannímu řetězci vykazuje na tělesných receptorech CB1 až 33× větší aktivitu než delta-9-THC. O THCP a HHC-P se předpokládá, že jsou nejsilnějšími kanabinoidy

Gummies umožňují chutnější, jednodušší a pohodlnější způsob užití kanabinoidů než oleje a kapsle. Zkrátka sladké sousto radosti. A co je ještě lepší? Máte jasný přehled o tom, kolik THCP obsahuje každý 1 gumídek.

U nás pořídíte kvalitní a bezpečné THCP gummies, které podléhají testování v laboratoři. Výrobky splňují zákonem dané normy a neobsahují nežádoucí látky.

Objevte nabídku THCP gummies, bonbónů a ochutnejte ovocné žužu od české značky Canntropy s jahodovou příchutí. Canntropy THCP Fruit Gummies Jahoda obsahují celkem 10 mg THCP, v každém gumídkovi je 1 mg THCP a jsou veganské a bezlepkové. Vždy se řiďte doporučeným dávkováním uvedeným na obalu výrobku.

Co je THCP a jaké má účinky?

K objevu kanabinoidu THCP došlo v roce 2019 skupinou italských vědců. I přestože se tento kanabinoid objevuje v rostlině konopí, jeho zastoupení je velmi nízké, proto se vyrábí laboratorně přeměnou jiných kanabinoidů (CBD)

Zdá se, že THCP vyvolává intenzivní pocity zklidnění a euforie, účinky se však u uživatelů mohou značně odlišovat. Třebaže jsou výzkumy THCP teprve na startovní čáře, vypadá to, že by tento kanabinoid mohl pomoci při zvládání bolesti a zánětů, úzkosti a potížích se spánkem.

Užitečné informace o THCP se dozvíte také na našem blogu a YouTube kanálu.

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat